Kontakt

På Duo Asfalt ser vi alltid möjligheterna
oavsett om de har med konstruktion eller kreativitet att göra.

  • TA KONTAKT

  • Fyll i dina uppgifter eller kontakta oss direkt, så hör vi av oss inom kort.
    • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

KONTAKT

Duo Asfalt AB

031-69 53 50
Skeppet Ärans Väg 17
426 71 Västra Frölunda

Alexander Nilsson, VD
031-69 53 55
alexander.nilsson@duoasfalt.se

Dag Nilsson
031-69 53 51
dag.nilsson@duoasfalt.se

Björn Olsson
031-69 53 53
bjorn.olsson@duoasfalt.se

Stefan Mattsson
031-69 53 54
stefan.mattsson@duoasfalt.se

Thomas Glantz (Huvudområde: Öst & Norr)
08-740 60 20
thomas.glantz@duoasfalt.se

Wictor Lindström
031-69 53 57
wictor.lindstrom@duoasfalt.se

 

 

 

ASFALTVERK

Landvetterkrossen
Bergtäktsvägen 10
438 92 Härryda

Josefine Olsson, offertförfrågan
031-69 53 59
josefine.olsson@duoasfalt.se

Jonathan Wiman, tillverkning
070-944 37 67
jonathan.wiman@duoasfalt.se

ORDER
order@duoasfalt.se
070-944 37 87

 

ADMINISTRATION

Helena Cronander
031-69 53 58
helena.cronander@duoasfalt.se